Publications Office of the EU
Portugal-Vila Real: Najam vozila za prijevoz putnika s vozačem - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Vila Real: Najam vozila za prijevoz putnika s vozačem

  • Objavljeno
    08/11/2022
  • Rok
    05/12/2022
  • Otvaranje ponuda
    06/12/2022
  • Dodijeljeno
    27/01/2023
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT11D Douro
Lokacija kupca
NUTS code: PT11D Douro
Poslovni sektor (glavni CPV)
60170000 Najam vozila za prijevoz putnika s vozačem
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
333,590.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
318,525.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
15
Referentni broj ponude
CP_PC 1343/2022
Opis

Aquisição de Serviços de Rent-a-Car para a Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro
Nacionalni registracijski broj: 501345361
Poštanska adresa: Quinta de Prados - Folhadela
Mjesto: Vila Real
Oznaka NUTS-a: PT11D
Poštanski broj: 5000-801
Zemlja: PRT
Osoba za kontakt: Paulo Nuno Machado Rodrigues
Glavna adresa: www.utad.pt
Elektroničkim putem:
http://anogov.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/12/2022 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.