Publications Office of the EU
Njemačka-Freiburg u Breisgauu: Radovi u drvu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Njemačka-Freiburg u Breisgauu: Radovi u drvu

  • Objavljeno
    12/11/2016
  • Rok
    13/12/2016
  • Otvaranje ponuda
    13/12/2016
  • Dodijeljeno
    01/02/2017
  • Danas
    07/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Lokacija kupca
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Poslovni sektor (glavni CPV)
45422100 Radovi u drvu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
962,065.50 EUR
Referentni broj ponude
16-08272
Opis

Holzbau-, Dachabdichtungs- und Klempnerarbeiten.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Poštanska adresa: Kartäuserstraße 61b
Mjesto: Freiburg
Oznaka NUTS-a: DE132
Poštanski broj: 79104
Zemlja: DEU
Glavna adresa: www.hba-freiburg.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/12/2016 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
962,065.50 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Zimmerei Brunneke GmbH
Poštanska adresa: Dalverser Str. 18
Mjesto: Berge
Poštanski broj: 49626
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.