Publications Office of the EU
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę energii elektrycznej na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę energii elektrycznej na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku

  • Objavljeno
    26/01/2024
  • Rok
    02/02/2024
  • Otvaranje ponuda
    02/02/2024
  • Dodijeljeno
    20/03/2024
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL841 Białostocki
Poslovni sektor (glavni CPV)
09310000 Električna energija
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,004,320.56 PLN
Referentni broj ponude
DZP.2344.59.2023
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 i 1a. 2. Energia elektrycznej powinna spełniać wymogi, standardy i parametry techniczne zgodnie z zapisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 09.30.00.00 – 2 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 09.31.00.00 – 5 Elektryczność 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8. 7. Szczegółowe informacje dot. poszczególnych punktów poboru, przedstawione zostały w formularzach cenowym, które stanowią zał. nr 3 i 3 a do SWZ. 8. Opis przedmiotu zamówienia: 8.1. Grupa taryfowa – B 23 8.2. Grupa przyłączeniowa – III 8.3. Zamawiający posiada dwa punkty poboru energii (PPE): I – PPE: PL_ZEBB_2061082251_01 II – PPE: PL_ZEBB_2061082252_03 9. Zamówienie obejmuje dostawę energii elektrycznej do dwóch PPE ( I i II ), a ilości których dotyczy dostawa na czas udzielenia zamówienia: I – PPE = 597,656 MWh II – PPE = 851,580 MWh 10. Na świadczenie usług dystrybucji szpital ma zawarte 2 umowy z: a) PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna z siedzibą w Lublinie ul. Garbarska 21A, 20-340 Lublin, Oddział Białystok, ul. Elektryczna 13, 15-950 Białystok; nr umowy: 2019/OSD/01652 b) PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna z siedzibą w Lublinie ul. Garbarska 21A, 20-340 Lublin, Oddział Białystok, ul. Elektryczna 13, 15-950 Białystok; nr umowy: 2019/OSD/011653 11. Podstawowe informacje o zamówieniu a. Całkowita moc umowna [kW] - I PPE – 220 kW umowa nr 2019/OSD/01652 - II PPE – 280 kW umowa nr 2019/OSD/01653 b. Grupa taryfowa w OSD – B 23 c. Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy [kWh] – 1 449 236 kWh w tym: - I PPE – 597 656 kWh - II PPE – 851 580 kWh d. Grupa taryfowa wg OSD – B 23 e. Informacje o dotychczasowych zmianach Sprzedawcy – jest to kolejna zmiana f. Informacja o umowach obowiązujących u Zamawiającego: - Umowa rezerwowej sprzedaży energii elektrycznej nr REZ/ZEB/24676/2023 z dnia 01.01.2023 r. zawarta z PGE Obrót S.A. , ul. 8 Marca 6, 35-959 Rzeszów - Umowa o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej nr 2019/OSD/01652 zawarta w dniu 10.12.2019 r. na czas nieokreślony - Umowa o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej nr 2019/OSD/01653 zawarta w dniu 10.12.2019 r. na czas nieokreślony 12. Podane w wykazie obiekty oraz przyjęte do umowy zużycie energii elektrycznej ma jedynie charakter orientacyjny, służący do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia i porównania ofert. Nie stanowi ono zobowiązania dla Zamawiającego do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości. Rozliczanie zobowiązań wynikających z tytułu sprzedaży energii elektrycznej odbywać się będzie wg wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych. 13. Rozliczenia za dystrybucję energii elektrycznej odbywać się będą na podstawie bieżących wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych wg stawek opłat wynikających ze złożonej oferty oraz Taryfy Sprzedawcy. 14. Wykonawca składając ofertę musi posiadać zawartą umowę o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego działającym na terenie Zamawiającego umożliwiającą świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego. 15. Zamawiający udzieli Wykonawcy pełnomocnictwa do wypowiedzenia dotychczas obowiązujących umów sprzedaży energii elektrycznej w ramach obowiązujących przepisów i w zakresie obustronnie uzgodnionym przez Zamawiającego i Wykonawcę.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/pn/zozmswia_bialystok/proceedings
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://platformazakupowa.pl/pn/zozmswia_bialystok/proceedings
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/02/2024 09:05
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

09310000 - Električna energija

65000000 - Komunalne usluge

65300000 - Distribucije električne struje i srodne usluge

Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Waga - 100%
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,004,320.56 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: ONE S.A.
Poštanska adresa:
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj: 02-627
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.