Publications Office of the EU
Prijem i obrada materijala za spaljivanje otpada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Prijem i obrada materijala za spaljivanje otpada

  • Objavljeno
    04/12/2023
  • Rok
    12/01/2024
  • Otvaranje ponuda
    15/01/2024
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: SE224 Skåne län
Poslovni sektor (glavni CPV)
90513300 Usluge spaljivanja otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
30,000,000.00 SEK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
2023-459
Opis

LSR prima otpad za spaljivanje prikupljanjem na posjedima kućanstava u obliku preostalog otpada i u obliku glomaznog otpada iz reciklažnih centara. Osim toga, drvo tretirano sredstvima za zaštitu drva također se prikuplja za spaljivanje putem naših reciklažnih centara. Svrha je nabave nabaviti tretman spaljivanjem za postojeće frakcije.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/01/2024 00:00
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis:
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
30,000,000.00 SEK
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: SYSAV Industri AB
Poštanska adresa:
Mjesto: MALMÖ
Poštanski broj: 20213
Zemlja:
Službeno ime: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Poštanska adresa:
Mjesto: HELSINGBORG
Poštanski broj: 25106
Zemlja:
Službeno ime: Halmstads Energi och Miljö AB
Poštanska adresa:
Mjesto: HALMSTAD
Poštanski broj: 30102
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.