-
Objavljeno21/07/2011
-
Rok12/09/2011
-
Danas03/09/2026
Uslužni programi
DK-Odense: Услуги по почистване на прозорци
Delbud 1: Vinduespolering: estimeret indkøb 5 000 000 DKK/år.
Udbyder tilbyder rammekontrakt til de 6 leverandører med de økonomiske mest fordelagtige bud for alle distrikter. Genåbningen af konkurrencen i henhold til nye opgaver ud over de i bilag 1 tilbudslisten beskrevne, udbydes efterfølgende i miniudbud. Miniudbud fremsendes til de 6 leverandører med rammekontrakt for distriktet, der kan blive tale om elektronisk auktion.
Delbud 2: social rengøring: estimeret indkøb 1 500 000 DKK/år.
Udbyder tilbyder rammekontrakt til 3 leverandør med de økonomiske mest fordelagtige bud i henhold til udbudsmaterialets tildelingskriterier.
Delbud 3: Rengøringsrådgivning, opmåling og kvalitetskontrol: estimeret indkøb 1 500 000 DKK/år.
Okvirni sporazum s several subjekti
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.