Publications Office of the EU
Rumunjska-Deva: Usluge eksploatacije drva - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-Deva: Usluge eksploatacije drva

  • Poništeno
    19/12/2018
  • Danas
    31/08/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Regia Națională a Pădurilor — Romsilva R.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO423 Hunedoara
Lokacija kupca
NUTS code: RO423 Hunedoara
Poslovni sektor (glavni CPV)
77211100 Usluge eksploatacije drva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
12
Referentni broj ponude
159012020183002
Opis

Se achizitioneaza servicii de exploatare forestieră, conform caietului de sarcini.
Se pot solicita clarificari privind documentatia de atribuire inainte de data limita de depunere a ofertelor, astfel: Cel tarziu in a 9-a zi inainte de termenul limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari, astfel: In a 6-a zi inainte de termenul limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.