Publications Office of the EU
Preliminarna provjera tržišta – neobvezujuća – pokrenuta u skladu s člankom 77. stavkom 1. Zakonodavne uredbe br. 36/2023 radi provjere referentnog tržišta za pružanje usluga redovnog i izvanrednog održavanja, pomoći i osposobljavanja osoblja za sustave za radiografsko skeniranje kontejnerskog tereta (obrazac br. 5 HCVG 6033 Vizual) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Preliminarna provjera tržišta – neobvezujuća – pokrenuta u skladu s člankom 77. stavkom 1. Zakonodavne uredbe br. 36/2023 radi provjere referentnog tržišta za pružanje usluga redovnog i izvanrednog održavanja, pomoći i osposobljavanja osoblja za sustave za radiografsko skeniranje kontejnerskog tereta (obrazac br. 5 HCVG 6033 Vizual)

  • Objavljeno
    27/02/2024
  • Danas
    06/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Agenzia delle Dogane e dei Monopoli
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Poslovni sektor (glavni CPV)
50530000 Usluge popravaka i održavanja strojeva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Svrha je ove javne obavijesti: - Ispitati trenutni potencijal referentnog tržišta, moguća rješenja dostupna, kao i prosječne cjenovne uvjete koji se primjenjuju za pružanje redovnih i izvanrednih usluga održavanja, pomoći i obuke osoblja za postrojenja za radiografsko skeniranje kontejnera tereta (br. 5 model HCVG 6033 Vizual); - Saznajte postoji li više gospodarskih subjekata koji bi mogli biti zainteresirani za pružanje usluga obuhvaćenih ovim savjetovanjem i mogu li obavljati sve potrebne aktivnosti jer ispunjavaju potrebne zahtjeve. - Osigurati najveću moguću promidžbu same inicijative kako bi se osiguralo najšire širenje informacija i postiglo najučinkovitije sudjelovanje dionika. Ova obavijest nije izravno usmjerena na dodjelu ugovora i ni na koji način ne predstavlja poziv na podnošenje ponuda ili ponudu javnosti (u skladu s člankom 1336. Građanskog zakonika); Sudionici u tako pokrenutoj provjeri tržišta neće steći pravo na sudjelovanje u bilo kojem postupku koji Agencija može pokrenuti na temelju te provjere. Izražavanje interesa koje je dostavio gospodarski subjekt stoga ni na koji način nije obvezujuće za Agenciju, koja zadržava pravo da u svakom slučaju obustavi, proširi, izmijeni i/ili otkaže savjetovanje koje se odnosi na ovu javnu obavijest i/ili da ne nastavi s naknadnim postupkom dodjele, a da podnositelji zahtjeva ne mogu tražiti nikakva prava ili zahtjeve, čak ni na temelju članaka 1337. i 1338. Građanskog zakonika.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Nije dostupno
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.