-
Objavljeno31/01/2025
-
Rok06/03/2025
-
Otvaranje ponuda06/03/2025
-
Dodijeljeno29/04/2025
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
Abbrucharbeiten
Bauzaun ca. 250 m Mauerwerk in Kleinflächen erstellen ca. 6,50 m³ Abbruch Gebäude I ca. 2.600 m³ Abbruch Gebäude II ca. 2.020 m³ Belagsflächen (Betonplatten, Asphalt, Granit) im Außenbereich ca. 1.300 m² Oberboden und Grasoden ca. 1.250 m² Rodung (Sträucher, Büsche etc.) ca. 150 m² Erdarbeiten ca. 300 m³ Entsorgung unterschiedlicher Abfälle ca. 2.900 Tonnen (inkl. gefährlicher Abfälle)
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av245cf4-eu
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av245cf4-eu
Vrsta: price
Opis: niedrigster Preis
Ponder (postotak, točan) : 1
Poštanska adresa:
Mjesto: Oberstdorf
Poštanski broj: 87561
Zemlja:
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.