Publications Office of the EU
Španjolska-Santander: Programski paket za obrazovanje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Santander: Programski paket za obrazovanje

  • Objavljeno
    10/09/2021
  • Rok
    24/09/2021
  • Poništeno
    05/11/2021
  • Danas
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES130 Cantabria
Lokacija kupca
NUTS code: ES130 Cantabria
Poslovni sektor (glavni CPV)
48190000 Programski paket za obrazovanje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
941,830.95 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
U09SUM2053
Opis

Suministro de licencias de contenidos digítales educativos para centros públicos de enseñanza no universitaria

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Nacionalni registracijski broj: S3933002B
Poštanska adresa: Vargas 53 - 7ª planta
Mjesto: Santander
Oznaka NUTS-a: ES130
Poštanski broj: 39010
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Glavna adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/10/2021 09:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
941,830.95 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.