Publications Office of the EU
Uzastopna opskrba žitaricama za hranu za ribe za RZD u Zatorzeu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Uzastopna opskrba žitaricama za hranu za ribe za RZD u Zatorzeu

  • Objavljeno
    15/07/2026
  • Rok
    17/08/2026
  • Poništeno
    25/08/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Poništeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza – Państwowy Instytut Badawczy
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL622 Olsztyński
Poslovni sektor (glavni CPV)
15700000 Životinjska krma
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
DPiZP.260.26.2026
Opis

1. Predmet ugovora je uzastopna isporuka žitarica za hranu za ribe namijenjenih ribarskom uzgajalištu javnog naručitelja. Narudžba uključuje isporuke sljedećeg asortimana: Dio 1.: 1.1. Hrana za životinje – procijenjena količina ugovora: 160 000 kg. • Pšenica za stočnu hranu: Zrno zdravo, zrelo, s neobičnim mirisom, bez znakova plijesni, plijesni i tragova štetočina za skladištenje hrane. Maksimalna vlažnost 14,5%, ukupne nečistoće najviše 5%. (10 000 kg) • Triticale za hranu za životinje: Zrno zdravo, zrelo, s neobičnim mirisom, bez znakova plijesni, plijesni i tragova štetočina za skladištenje hrane. Najveća vlažnost 14,5 %, ukupne nečistoće najviše 5 % (150 000 kg) Dio 2.: 1.2. Hrana za životinje – procijenjena količina ugovora: 400 000 kg. • Pšenica za stočnu hranu: Zrno zdravo, zrelo, s neobičnim mirisom, bez znakova plijesni, plijesni i tragova štetočina za skladištenje hrane. Maksimalna vlažnost 14,5%, ukupne nečistoće najviše 5%. Detaljan opis predmeta ugovora nalazi se u prilozima 1.A i 1.B Uredbi. 2. Javni naručitelj predviđa narudžbu na temelju prava opcije, ali ne više od 25 % vrijednosti ugovora za osnovni ugovor iz dijela 1. Izvršenje isporuka prema opcijskom zakonu bit će pod istim uvjetima kao i narudžba prema opcijskom zakonu.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ezamowienia.uzp.gov.pl
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://ezamowienia.uzp.gov.pl
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
17/08/2026 09:15
CPV oznaka

15700000 - Životinjska krma

03211000 - Žitarice

03210000 - Žitarice i krumpir

71300000 - Tehničke usluge

71322000 - Usluge tehničkog projektiranja u građevinarstvu za objekte niskogradnje

03000000 - Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi

71000000 - Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge

Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.