Publications Office of the EU
Belgija-Gent: Ličilački radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Belgija-Gent: Ličilački radovi

  • Objavljeno
    27/09/2019
  • Rok
    25/10/2019
  • Otvaranje ponuda
    25/10/2019
  • Dodijeljeno
    17/12/2019
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Universiteit Gent
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Poslovni sektor (glavni CPV)
45442100 Ličilački radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,365,682.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
DGFB/2019/011
Opis

De aanneming van werken betreft het uitvoeren van schilderwerken en het plaatsen van muur- en vloerbekledingen in de gebouwen van de Universiteit Gent, de Hogeschool Gent, de Artveldehogeschool en de Hogeschool West-Vlaanderen.
Deze aanneming omvat de uitvoering van werken van volgende aard:
— uitvoeren van pleisterwerken,
— verwijderen van oude muurbekledingen,
— uitbraak van bestaande vloerbekleding en plinten,
— aanbrengen van muurbekledingen,
— plafond- en muurschilderingen,
— schilderwerken op metaal,
— schilderwerken op houtachtige ondergronden,
— transparant behandelen van houtwerk
— vernissen houten materialen,
— hervernissen parketvloeren,
— her- of opspuiten van elastische voegen,
— voorbereidende werken van ondervloeren,
— leveren en plaatsen van zachte vloerbekleding in lino,
Er wordt ook een uurloon gevraagd voor personeel in regie en voor het leveren van voertuigen.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://eten.publicprocurement.be
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
25/10/2019 09:00
Kupci
Hogeschool West-Vlaanderen
Hogeschool Gent
Arteveldehogeschool
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.