Publications Office of the EU
Njemačka-Gütersloh: Fasadni radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Gütersloh: Fasadni radovi

  • Objavljeno
    27/09/2022
  • Rok
    24/10/2022
  • Dodijeljeno
    24/11/2022
  • Otvaranje ponuda
    24/10/2023
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Geno/G-eins Bauträger GmbH & Co. oHG
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Poslovni sektor (glavni CPV)
45443000 Fasadni radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
272,490.96 EUR
Referentni broj ponude
300-12_4
Opis

Metallbau-STAHL-Elemente

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.bi-medien.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
24/10/2023 08:30
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
272,490.96 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: H. O. Schlüter GmbH
Poštanska adresa: Industriestraße 10
Mjesto: Lübz
Poštanski broj: 19386
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.