Publications Office of the EU
Italija-Caserta: Razni rezervni dijelovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Caserta: Razni rezervni dijelovi

  • Objavljeno
    20/03/2020
  • Rok
    30/04/2020
  • Otvaranje ponuda
    05/05/2020
  • Dodijeljeno
    02/07/2020
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
GISEC SpA
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITF31 Caserta
Lokacija kupca
NUTS code: ITF31 Caserta
Poslovni sektor (glavni CPV)
34913000 Razni rezervni dijelovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
450,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
450,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

L’appalto ha per oggetto l’affidamento della fornitura di materiale elettrico, oleodinamico, motori, elettropompe, riduttori.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: GISEC SpA
Mjesto: Caserta
Oznaka NUTS-a: ITF31
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: arch. Biagio Vagliviello
Glavna adresa: www.gisecspa.it
Elektroničkim putem:
https://gisecspa.albofornitori.net
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/05/2020 10:30
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.