Publications Office of the EU
PL-Dąbrowa Tarnowska: Медицински помощни средства - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Dąbrowa Tarnowska: Медицински помощни средства

  • Objavljeno
    18/11/2011
  • Rok
    28/12/2011
  • Otvaranje ponuda
    28/12/2011
  • Dodijeljeno
    21/02/2012
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL217 Tarnowski
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
33196000 Medicinska pomagala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
916,702.80 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
915,523.17 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
77
Referentni broj ponude
31/11/ZP
Opis

Dostawa artykułów medycznych.
— pakiet 1: Cewniki łączniki,
— pakiet 3: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 4: Ssaki próżniowe z wymiennymi wkładami workowymi,
— pakiet 5: Maski czepki i fartuchy,
— pakiet 6: Sprzęt jednorazowego użytku,
— pakiet 7: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 8: Zestawy do kaniulacji metodą Seldingera,
— pakiet 9: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 10: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 11: Zgłębniki i przyrządy do żywienia dojelitowego,
— pakiet 12: Maski krtaniowe jednorazowego użytku,
— pakiet 13: Aplikator do przygotowania i pobierania leków z butelek,
— pakiet 15: Smoczki, gruszki,
— pakiet 16: Zestaw drenażu przezskórnego,
— pakiet 17: Zestaw do punkcji jamy opłucnowej,
— pakiet 18: Igły do pobierania leków z fiolek,
— pakiet 19: Higiena skóry i włosów,
— pakiet 20: Papier do drukarki do defibrylatorów,
— pakiet 21: Pościel jednorazowego użytku włókninowa,
— pakiet 22: Klipsy tytanowe,
— pakiet 23: Wkłady do basenów i kaczek,
— pakiet 24: Strzygarki chirurgiczne,
— pakiet 25: Koce grzewcze,
— pakiet 26: Fartuch chirurgiczny,
— pakiet 27: Zestawy do kaniulacji,
— pakiet 28: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku,
— pakiet 29: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku,
— pakiet 30: Drenaż jam opłucnowych,
— pakiet 31: Dreny, końcówki do odsysania,
— pakiet 32: Przyrząd do przetaczania płynów dozujących,
— pakiet 33: Przyrządy do przetaczania, worki na mocz,
— pakiet 34: Worek kolostomijny,
— pakiet 35: Kaniule, kraniki,
— pakiet 36: Kaniule,
— pakiet 37: Rampa trójdrożna,
— pakiet 40: Drobny sprzęt anestezjologiczny,
— pakiet 41: Aparat – do treningu oddechowego,
— pakiet 42: Sprzęt do resuscytacji,
— pakiet 43: Igły i strzykawki,
— pakiet 44: System kapilarny do pobierania krwi włośniczkowej,
— pakiet 45: Ostrza chirurgiczne,
— pakiet 46: Żele do USG i EKG,
— pakiet 47: Elektrody do EKG,
— pakiet 48: Rurki intubacyjne,
— pakiet 49: Rurki signoidoskopowe,
— pakiet 50: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 51: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 52: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 53: Dreny, zgłębniki, kanki,
— pakiet 54: Maski resuscytacyjne 1 x użytku,
— pakiet 55: Papier do EKG i KTG,
— pakiet 57: Cewnik moczowodowy,
— pakiet 58: Cewniki, dreny,
— pakiet 59: Cewniki, łączniki,
— pakiet 60: Elektrody do czasowej stymulacji serca,
— pakiet 61: Cewniki dla Pracowni Urodynamiki,
— pakiet 62: Uchwyty mocujące cewnik,
— pakiet 64: Rurki krtaniowe,
— pakiet 65: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych,
— pakiet 66: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych,
— pakiet 68: Igła do znieczuleń typu Pencil - Point,
— pakiet 69: Drobny sprzęt anestezjologiczny,
— pakiet 70: Filtry oddechowe,
— pakiet 71: Wkład do strzykawki automatycznej,
— pakiet 72: Zestaw do usuwania szwów,
— pakiet 73: Zestaw do cewnikowania pęcherza moczowego,
— pakiet 74: Higiena jamy ustnej,
— pakiet 75: Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii (PEG),
— pakiet 76: Żel do cewnikowania pęcherza moczowego,
— pakiet 77: Zestaw do biopsji wątroby.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/12/2011 11:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.