Publications Office of the EU
Italija-Rim: Bankarske usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Rim: Bankarske usluge

  • Objavljeno
    21/12/2020
  • Rok
    01/02/2021
  • Otvaranje ponuda
    02/02/2021
  • Dodijeljeno
    17/11/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ATAC S.P.A. AZIENDA PER LA MOBILITÀ
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITI43 Roma
Lokacija kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Poslovni sektor (glavni CPV)
66110000 Bankarske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,149,319.15 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,421,014.50 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Procedura Aperta, ai sensi dell’art. 3, comma 1, lett sss), dell’art.60 e dell’art. 122 del D.Lgs 50/16, per l’affidamento dell’appalto, rientrante nell’ambito dei settori speciali, relativo ad un Servizio di Pagamento elettronico unico ed integrato (di seguito Servizio di Pagamento o Payment Service) in grado di gestire i pagamenti relativi alle transazioni EMV Transit, a quelle delle Macchine Emettitrici di Biglietti (MEB), a quelle effettuate nelle biglietterie, a quelle relative alla verifica dei Titoli di viaggio e a quelle dell’e-commerce, da esperire con il sistema dell’e-procurement

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Atac SpA Azienda per la mobilità
Poštanska adresa: via Prenestina 45
Mjesto: Roma
Oznaka NUTS-a: ITI43
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: Stefania Paoletti
Glavna adresa: http://www.atac.roma.it/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/02/2021 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
4,149,319.15 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
3,421,014.50 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SIA S.p.A
Poštanska adresa: VIA PRENESTINA, 45
Mjesto: Milano (MI)
Poštanski broj: 20136
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.