Publications Office of the EU
Italija-Cuneo: Razne medicinske naprave i proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Italija-Cuneo: Razne medicinske naprave i proizvodi

  • Objavljeno
    14/11/2017
  • Rok
    15/12/2017
  • Otvaranje ponuda
    19/12/2017
  • Dodijeljeno
    28/12/2017
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
ASL CN1
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITC16 Cuneo
Lokacija kupca
NUTS code: ITC16 Cuneo
Poslovni sektor (glavni CPV)
33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,596,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
14,252,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
6898282
Opis

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: ASL CN1
Poštanska adresa: Via Carlo Boggio 12
Mjesto: Cuneo
Oznaka NUTS-a: ITC16
Poštanski broj: 12100
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: dott.ssa Laura Carignano
Glavna adresa: www.aslcn1.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
19/12/2017 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.