Publications Office of the EU
Osiguravanje zimskog humanitarnog djelovanja Troja – zimske sezone 2025./2026. i 2026./2027.” - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Osiguravanje zimskog humanitarnog djelovanja Troja – zimske sezone 2025./2026. i 2026./2027.”

  • Objavljeno
    18/09/2025
  • Rok
    20/10/2025
  • Otvaranje ponuda
    20/10/2025
  • Dodijeljeno
    25/11/2025
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Centrum sociálních služeb Praha
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Poslovni sektor (glavni CPV)
50000000 Usluge popravaka i održavanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
20,000,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
19,488,668.00 CZK
Referentni broj ponude
13a
Opis

Nabava predmeta koji se sastoje od sveobuhvatnog pružanja zimske humanitarne pomoći koju pruža /ZHO/Troja za zimske sezone 2025./2026. i 2026./2027. na zemljišnoj čestici br. 440/3 k.ú Troja, vrijeme i područje primjene dogovoreni u ugovoru. Pružanje PZP-a Troja za jednu zimsku sezonu uglavnom uključuje sljedeća pitanja: i. osiguravanje najma prostornih sustava – kontejnera i susjedne pokretne opreme skloništa Troja, postavljanje, deinstaliranje nakon završetka zimske sezone ii. osiguravanje prijevoza prostornih sustava – kontejnera i susjedne pokretne opreme skloništa Troja do i od mjesta utovara i istovara za određenu zimsku sezonu iii. osiguravanje upravljanja izgrađenim skloništem Troja i pružanje tehničke podrške tijekom određene zimske sezone iv. koordiniranje svih dobavljača u osiguravanju svih prethodno navedenih pitanja kako bi se pravilno i pravodobno izgradilo sklonište Troja, osigurao njegov pravilan i siguran rad za one kojima je to potrebno, naknadno deinstaliranje skloništa Troja, evakuacija, čišćenje zemljišne čestice br. 440/3 kú. ú. Troy i njegov protokol prijenos na ravnatelja.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tenderarena.cz/profily/csspraha
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://tenderarena.cz/profily/csspraha
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/10/2025 10:00
Metoda dodjele
nabídková cena
Procijenjena vrijednost
20,000,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
19,488,668.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: New Genic Energy s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Praha - Malá Strana
Poštanski broj: 11800
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.