Publications Office of the EU
Španjolska-Madrid: Električna energija - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Madrid: Električna energija

  • Objavljeno
    17/03/2020
  • Rok
    09/06/2020
  • Dodijeljeno
    10/08/2020
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Mjesto izvršenja
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Lokacija kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
09310000 Električna energija
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
869,182.68 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
434,591.34 EUR
Referentni broj ponude
SUM-20-071-SSGG
Opis

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Nacionalni registracijski broj: G96236443
Poštanska adresa: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Mjesto: Madrid
Oznaka NUTS-a: ES300
Poštanski broj: 28020
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Glavna adresa: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
869,182.68 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
434,591.34 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Poštanska adresa: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Mjesto: Paterna
Poštanski broj: 46980
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.