Publications Office of the EU
Portugal-Lisabon: Usluge kuhanja obroka - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Lisabon: Usluge kuhanja obroka

  • Objavljeno
    25/11/2020
  • Rok
    20/12/2020
  • Otvaranje ponuda
    21/12/2020
  • Dodijeljeno
    16/03/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Mjesto izvršenja
NUTS code: PTZZZ Extra-Regio NUTS 3
Lokacija kupca
NUTS code: PTZZZ Extra-Regio NUTS 3
Poslovni sektor (glavni CPV)
55322000 Usluge kuhanja obroka
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
22,776,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
22,098,950.00 EUR
Referentni broj ponude
20DC14CPI010
Opis

Prestação de serviços de fornecimento de refeições confecionadas para a Santa Casa da Misericórdia de Lisboa.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Nacionalni registracijski broj: 500745471
Poštanska adresa: Rua das Taipas, 1
Mjesto: Lisboa
Oznaka NUTS-a: PTZZZ
Poštanski broj: 1250-264
Zemlja: PRT
Glavna adresa: http://www.scml.pt
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
21/12/2020 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
22,776,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
22,098,950.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Instituto Técnico de Alimentação Humana (ITAU), S. A.
Poštanska adresa: Rua da Garagem, 10, 2.º piso
Mjesto: Carnaxide
Poštanski broj: 2794-022
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.