Publications Office of the EU
Poljska-Gdanjsk: Namještaj - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Gdanjsk: Namještaj

  • Objavljeno
    25/08/2023
  • Rok
    27/09/2023
  • Poništeno
    20/10/2023
  • Danas
    04/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Uniwersytet Gdański
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL63 Pomorskie
Lokacija kupca
NUTS code: PL634 Gdański
Poslovni sektor (glavni CPV)
39100000 Namještaj
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
5B10.291.1.136.2023.MK
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli hotelowych wraz z montażem, zwanych dalej „meblami”, dla Administracji Budynków Kampusu Kaszubskiego Uniwersytetu Gdańskiego.
2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39100000-3 (Meble).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ.
4. Miejsce dostawy mebli: Administracja Budynków Kampusu Kaszubskiego, Borucino 77, 83-323 Kamienica Szlachecka.
5. Zamawiający wymaga gwarancji na meble na okres co najmniej 12 miesięcy, przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji, z uwzględnieniem zapisów rozdziału XVI SWZ. Termin wykonania zamówienia stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
27/09/2023 10:05
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.