Publications Office of the EU
Predmet 2025-002 – GHT – Osiguravanje mjesta u ustanovama za skrb u ranom djetinjstvu za bolnice GHT Publics de l'Artois - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Predmet 2025-002 – GHT – Osiguravanje mjesta u ustanovama za skrb u ranom djetinjstvu za bolnice GHT Publics de l'Artois

  • Objavljeno
    29/04/2025
  • Rok
    28/05/2025
  • Otvaranje ponuda
    28/05/2025
  • Dodijeljeno
    09/07/2025
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Centre Hospitalier de Lens
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Poslovni sektor (glavni CPV)
85312110 Usluge dnevne skrbi za djecu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
880,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
864,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
2025-002
Opis

Trajanje: prvo 12-mjesečno razdoblje od 1. rujna 2025. do 31. kolovoza 2026., prešutno obnovljivo 3x12 mjeseci (najviše 48 mjeseci)

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1639274
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1639274
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/05/2025 14:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.