Publications Office of the EU
E-Билбао: Полицейски коли - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Билбао: Полицейски коли

  • Objavljeno
    04/06/2011
  • Rok
    11/07/2011
  • Dodijeljeno
    07/09/2011
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
34114200 Policijski automobili
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
332,203.39 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
385,398.00 EUR
Referentni broj ponude
114000000059
Opis

Servicios especiales de la unidad de policía.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
332,203.39 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
385,398.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Quick Rent, S.L.
Poštanska adresa: Pol.Ind. Murtazar, s/n PAB
Mjesto: Bedia (Bizkaia)
Poštanski broj: 48390
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.