Publications Office of the EU
F-Bobigny: Услуги по ремонт и поддържане на оборудване за заведения за приготвяне и доставяне на храна - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Bobigny: Услуги по ремонт и поддържане на оборудване за заведения за приготвяне и доставяне на храна

  • Dodijeljeno
    03/06/2011
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
50883000 Usluge popravaka i održavanja opreme za ugostiteljstvo
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
99,460.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
39,654.00 EUR
Referentni broj ponude
20119300023
Opis

MAPA no 10s0177 maintenance du matériel des cuisines départementales.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
99,460.00
Konačna ugovorena vrijednost
39,654.00 EUR
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.