Publications Office of the EU
Njemačka-Ansbach: Postavljanje prečki - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Njemačka-Ansbach: Postavljanje prečki

  • Objavljeno
    01/03/2017
  • Rok
    06/04/2017
  • Otvaranje ponuda
    06/04/2017
  • Dodijeljeno
    08/05/2017
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Staatliches Bauamt Ansbach
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE251 Ansbach, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
45341000 Postavljanje prečki
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
232,973.95 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
388,400.05 EUR
Referentni broj ponude
17 E 0026
Opis

Staatl. Bauamt Ansbach; Neubau LFS Finanzcampus Bayern in Ansbach; Schlosserarbeiten Kombigebäude und Gästehaus 4.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://my.vergabe.bayern.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/04/2017 10:00
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
232,973.95 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
388,400.05 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Herholz Bauschlosserei GmbH
Poštanska adresa: Empestr. 2
Mjesto: Saalburg – Ebersdorf
Poštanski broj: 07929
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.