Publications Office of the EU
Francuska-Niort: Materijali za izgradnju cesta - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Niort: Materijali za izgradnju cesta

  • Dodijeljeno
    09/12/2017
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Conseil général des Deux-Sèvres
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Lokacija kupca
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Poslovni sektor (glavni CPV)
44113000 Materijali za izgradnju cesta
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
261,754.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Fourniture et transport de matériaux pour la voirie.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
261,754.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Colas centre ouest
Poštanska adresa: 5 rue des Sablières
Mjesto: Airvault
Poštanski broj: 79600
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.