Publications Office of the EU
Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung

  • Objavljeno
    21/05/2024
  • Rok
    17/06/2024
  • Dodijeljeno
    16/12/2024
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Samtgemeinde Boldecker Land
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE914 Gifhorn
Poslovni sektor (glavni CPV)
71221000 Arhitektonske usluge za zgrade
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
341,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
-1.00 EUR
Referentni broj ponude
2416-1
Opis

Die Samtgemeinde Boldecker Land plant den Neubau einer Kita in Tappenbeck. Dazu sind die Leistungen der Objektplanung Gebäude/Innenräume gemäß § 34 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlage 10 und Leistungen der Objektplanung Freianlagen gemäß § 39 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlagen 11 zu erbringen.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Projekteinschätzung und Herangehensweise
Procijenjena vrijednost
341,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
-1.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Die Planschmiede 2KS GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Hankensbüttel
Poštanski broj: 29386
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.