Publications Office of the EU
Njemačka-Bonn: Usluge pranja i kemijskog čišćenja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Bonn: Usluge pranja i kemijskog čišćenja

  • Objavljeno
    17/02/2023
  • Rok
    28/03/2023
  • Otvaranje ponuda
    28/03/2023
  • Dodijeljeno
    25/04/2023
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Innern und für Heimat, vertreten durch das Beschaffungsamt des BMI
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE113 Esslingen
Lokacija kupca
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
98310000 Usluge pranja i kemijskog čišćenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
322,747.55 EUR
Referentni broj ponude
B 24.15 - 0335/22/VV : 1
Opis

Wäschereidienstleistungen (Unterkunftstextilien sowie Dienst- und Schutzbekleidung) für die Bundesanstalt Technisches Hilfswerk Ausbildungszentrum Neuhausen.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.evergabe-online.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/03/2023 11:31
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
322,747.55 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Feucht GmbH & Co.KG
Poštanska adresa: Eutighoferstrasse 136
Mjesto: Schwäbisch Gmünd
Poštanski broj: 73525
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.