Publications Office of the EU
Danska-Rønne: Vatrogasna oprema, oprema za spašavanje i sigurnosna oprema - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danska-Rønne: Vatrogasna oprema, oprema za spašavanje i sigurnosna oprema

  • Objavljeno
    14/09/2022
  • Poništeno
    07/10/2022
  • Otvaranje ponuda
    31/10/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Bornholms Regionskommune
Mjesto izvršenja
NUTS code: DK014 Bornholm
Lokacija kupca
NUTS code: DK Danmark
Poslovni sektor (glavni CPV)
35110000 Vatrogasna oprema, oprema za spašavanje i sigurnosna oprema
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
7,000,000.00 DKK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Bornholms Regionskommune ønsker at indgå kontrakt på opbygning af følgende:
1 stk. automobilsprøjte på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 380 4x2 crewcab langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.
3 stk. Tankvogn på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 430 6x2 dagførerhus langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://permalink.mercell.com/185880497.aspx
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
31/10/2022 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
7,000,000.00 DKK
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.