Publications Office of the EU
Njemačka-Heide: Prirodni plin - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Heide: Prirodni plin

  • Objavljeno
    27/08/2016
  • Rok
    27/09/2016
  • Otvaranje ponuda
    28/09/2016
  • Dodijeljeno
    18/10/2016
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Heide
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Lokacija kupca
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Poslovni sektor (glavni CPV)
09123000 Prirodni plin
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
510,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
510,000.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Lieferung von Erdgas für die Stadt Heide für den Lieferzeitraum 1.1.2017 – 1.1.2019. Das Gesamtvolumen in Höhe von 6 380 000 kWh jährlich verteilt sich auf 30 nicht leistungsgemessene Lieferstellen.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://trading.energie-handelsplatz.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/09/2016 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
510,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
510,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Stadtwerke Heide GmbH
Poštanska adresa: Hinrich-Schmidt-Straße 16
Mjesto: Heide
Poštanski broj: 25746
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.