-
Objavljeno11/10/2023
-
Rok27/10/2023
-
Otvaranje ponuda27/10/2023
-
Danas03/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
Software Broker t.b.v. gemeente Eindhoven
Note: Za ovaj postupak nisu uspješno obrađene sve informacije. Više pojedinosti potražite u povezanim dokumentima.
Middels deze aanbesteding beoogt de gemeente te komen per 1 december 2023 voor perceel 1 tot twee Raamovereenkomsten met twee Opdrachtnemers voor het leveren van en beheren van gebruiksrechten t.a.v. Standaardsoftware alsmede het leveren van aanverwante dienstverlening. Voor perceel 2 beoogt de gemeente te komen tot één Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het leveren van Microsoft, Oracle en Adobe licenties. Raming perceel 1: Maximaal €15.000.000,-. Zie voor de onderbouwing paragraaf 2.2.3 van het beschrijvend document. Raming perceel 2: Maximaal € 9.600.000,-. Zie voor de onderbouwing paragraaf 2.2.3 van het beschrijvend document.
Službeno ime: Inschrijving indienen via www.tenderned.nl
Poštanska adresa: Stadhuisplein 1
Mjesto: Eindhoven
Oznaka NUTS-a: NL
Poštanski broj: 5611 EM
Zemlja: NLD
Osoba za kontakt: Gemeente Eindhoven
Glavna adresa: http://www.eindhoven.nl
Elektroničkim putem:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/312872/details
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/312872/details
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.