-
Objavljeno13/05/2026
-
Rok07/08/2026
-
Otvaranje ponuda07/08/2026
-
Danas04/09/2026
Uslužni programi
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
strukovno osposobljavanje
Ministarstvo socijalne skrbi i zapošljavanja, Nacionalna organizacija za čišćenje, želi sklopiti okvirne sporazume u području strukovnog osposobljavanja. Ugovor se sastoji od četiri grupe, a za svaku od četiri grupe sklopit će se ugovor. Ugovaratelj osigurava da se zaposlenici mogu razvijati i razvijati kao profesionalni i kompetentni stručnjak, između ostalog, osposobljavanjem. Procjena vrijednosti zadatka: Ukupna procijenjena vrijednost ugovora za sve grupe, uključujući produljenja i neobveznu vezu s obranom, iznosi od 1 378 000 EUR do 1 697 000 EUR, bez PDV-a tijekom razdoblja od četiri (4) godine.
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424807
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424807
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.