Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Usluge održavanja dizala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Vilnius: Usluge održavanja dizala

  • Objavljeno
    15/06/2022
  • Rok
    19/07/2022
  • Otvaranje ponuda
    19/07/2022
  • Dodijeljeno
    06/09/2022
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Mjesto izvršenja
NUTS code: LT Lietuva
Lokacija kupca
NUTS code: LT Lietuva
Poslovni sektor (glavni CPV)
50750000 Usluge održavanja dizala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
78,120.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Nacionalni registracijski broj: 188710061
Poštanska adresa: Konstitucijos pr.3
Mjesto: Vilnius
Oznaka NUTS-a: LT
Poštanski broj: 09601
Zemlja: LTU
Osoba za kontakt: Irina Fišer
Glavna adresa: http://www.vilnius.lt
Elektroničkim putem:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
19/07/2022 10:45
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
78,120.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: UAB Liftai EU
Poštanska adresa: Panerių g. 51-400
Mjesto: Vilnius
Poštanski broj: 03160
Zemlja: LTU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.