Publications Office of the EU
GU – Dijagnostičke kazete za viskoznu analizu cijele krvne hemostaze uz posuđivanje analitičkog sustava - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

GU – Dijagnostičke kazete za viskoznu analizu cijele krvne hemostaze uz posuđivanje analitičkog sustava

  • Objavljeno
    02/09/2026
  • Danas
    04/09/2026
  • Rok
    02/10/2026
  • Otvaranje ponuda
    02/10/2026
Status
Objavljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Institut klinické a experimentální medicíny
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Poslovni sektor (glavni CPV)
33694000 Dijagnostička sredstva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
7,000,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
PZ-2026-0000758
Opis

Predmet ovog ugovora o javnoj nabavi jest kontinuirana opskrba jednokratnim dijagnostičkim ulošcima namijenjenima za viskoznu analizu cijele hemostaze krvi uz krevet, uključujući besplatnu posudbu kompatibilnog analitičkog sustava u broju od 2 komada, uključujući pružanje podrške za usluge tijekom cijelog razdoblja zajma. Posuđeni sustav mora omogućiti sveobuhvatnu viskoelastičnu procjenu hemostaze cijele krvi i biti namijenjen uglavnom za srčanu kirurgiju, transplantacijsku kirurgiju, vaskularnu kirurgiju, traumatologiju i intenzivnu njegu.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/10/2026 10:00
Metoda dodjele
Nejnižší nabídková cena
Procijenjena vrijednost
7,000,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.