Publications Office of the EU
Češka-Hradec Králové: Medicinske naprave - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Hradec Králové: Medicinske naprave

  • Objavljeno
    03/05/2021
  • Rok
    31/05/2021
  • Otvaranje ponuda
    31/05/2021
  • Dodijeljeno
    24/08/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Královéhradecký kraj
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
33100000 Medicinske naprave
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,220,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,195,600.00 CZK
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
31/05/2021 09:00
Kupci
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
2,220,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
2,195,600.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Poštanska adresa: Knínická 1577/8
Mjesto: Kuřim
Poštanski broj: 664 34
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.