Publications Office of the EU
Rumunjska-Târgu Mureș: Kontrastna sredstva za rendgenska ispitivanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Rumunjska-Târgu Mureș: Kontrastna sredstva za rendgenska ispitivanja

  • Objavljeno
    10/04/2020
  • Rok
    15/05/2020
  • Otvaranje ponuda
    15/05/2020
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO125 Mureş
Lokacija kupca
NUTS code: RO125 Mureş
Poslovni sektor (glavni CPV)
33696800 Kontrastna sredstva za rendgenska ispitivanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,399,894.00 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
12,946,281.30 RON
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
7
Referentni broj ponude
24014380_2020_PAAPD1130310
Opis

Digital Pact Duisburg Schools – IT Infrastructure and Low Voltage Technology (Digitalni pakt škola u Duisburgu – IT infrastruktura i tehnologija niskog napona) (ovdje: Paket 32 Škola dizalica SfSb u Duisburg-Wanheimerort)

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Spitalul Clinic Județean Mureș
Nacionalni registracijski broj: 24014380
Poštanska adresa: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
Mjesto: Târgu Mureș
Oznaka NUTS-a: RO125
Poštanski broj: 540072
Zemlja: ROU
Osoba za kontakt: Nicoleta Sandor
Glavna adresa: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/05/2020 15:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.