Publications Office of the EU
Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora. - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora.

  • Objavljeno
    03/09/2026
  • Danas
    06/09/2026
  • Rok
    06/10/2026
  • Otvaranje ponuda
    06/10/2026
Status
Objavljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Poslovni sektor (glavni CPV)
33696000 Reagensi i kontrastna sredstva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
7
Referentni broj ponude
SPSSZ/49/D/26
Opis

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/10/2026 10:05
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.