Publications Office of the EU
Njemačka-Saarbrücken: Radovi na postavljanju i rastavljanju skele - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Saarbrücken: Radovi na postavljanju i rastavljanju skele

  • Objavljeno
    04/03/2019
  • Rok
    01/04/2019
  • Otvaranje ponuda
    01/04/2019
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Saarland Heilstätten GmbH
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEC01 Regionalverband Saarbrücken
Lokacija kupca
NUTS code: DEC01 Regionalverband Saarbrücken
Poslovni sektor (glavni CPV)
45262100 Radovi na postavljanju i rastavljanju skele
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
340-300.11
Opis

Gerüstbau

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: GESSNER RAe PartGmbB
Poštanska adresa: Berliner Promenade 16
Mjesto: Saarbrücken
Oznaka NUTS-a: DEC01
Poštanski broj: 66111
Zemlja: DEU
Glavna adresa: https://vergabe.saarland
Elektroničkim putem:
https://vergabe.saarland
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/04/2019 12:00
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.