Publications Office of the EU
Poljska-Bystrzyca Kłodzka: Usluge u vezi s otpacima i otpadom - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Bystrzyca Kłodzka: Usluge u vezi s otpacima i otpadom

  • Objavljeno
    04/08/2023
  • Rok
    04/09/2023
  • Otvaranje ponuda
    04/09/2023
  • Dodijeljeno
    28/09/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Gmina Bystrzyca Kłodzka
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Lokacija kupca
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Poslovni sektor (glavni CPV)
90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,558,612.50 PLN
Referentni broj ponude
RGŻ.271.2.2023
Opis

Przedmiotem zamówienia jest:
1) odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z terenu Gminy Bystrzyca Kłodzka, z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy;
2) odbiór i zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych, tj. papieru, szkła, metali i tworzyw sztucznych, odpadów opakowaniowych wielomateriałowych oraz bioodpadów z terenu Gminy Bystrzyca Kłodzka, z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy;
3) odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon z terenu gminy Bystrzyca Kłodzka, z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w przypadku pozostawienia takich odpadów w obrębie wiaty śmietnikowej lub posesji.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Gmina Bystrzyca Kłodzka
Nacionalni registracijski broj: 8811006578
Poštanska adresa: 57-500 Bystrzyca Kłodzka, plac Wolności 1
Mjesto: Bystrzyca Kłodzka
Oznaka NUTS-a: PL517
Poštanski broj: 57-500
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Dagmara Janiak
Glavna adresa: http://www.bystrzycaklodzka.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/09/2023 10:15
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,558,612.50 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Zakład Usług Komunalnych w Bystrzycy Kłodzkiej Sp. z o.o.
Poštanska adresa: ul. Strażacka 13
Mjesto: Bystrzyca Kłodzka
Poštanski broj: 57-500
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.