Publications Office of the EU
Španjolska-Barcelona: Usluge produkcije televizijskih programa - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Španjolska-Barcelona: Usluge produkcije televizijskih programa

  • Dodijeljeno
    27/11/2017
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Xarxa Audiovisual Local, S.L.
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES511 Barcelona
Lokacija kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Poslovni sektor (glavni CPV)
92221000 Usluge produkcije televizijskih programa
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
247,920.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
247,920.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Producción audiovisual de un programa de Tv «Bentrobats».

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
247,920.00
Konačna ugovorena vrijednost
247,920.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: ETV-Llobregat TV, S.L.
Poštanska adresa:
Mjesto: Barcelona
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.