Publications Office of the EU
Paket 1. – Pružanje javnih usluga u pokrajinskom željezničkom prijevozu u razdoblju od 1. siječnja 2029. do 8. prosinca 2035. - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Paket 1. – Pružanje javnih usluga u pokrajinskom željezničkom prijevozu u razdoblju od 1. siječnja 2029. do 8. prosinca 2035.

  • Objavljeno
    06/08/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Objavljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Województwo Łódzkie
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL712 Łódzki
Poslovni sektor (glavni CPV)
60200000 Usluge željezničkog prijevoza
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
1
Opis

Obavljanje javnog prijevoza u pokrajinskom željezničkom prijevozu na komunikacijskim linijama: a) Łódź – Łowicz, b) Łódź – Koluszki – Skierniewice – Varšava (poveznice za vikend) c) Kutno – Łowicz – Skierniewice, d) Łódź – Sieradz, e) Łódź – Sieradz do granice vojvodstva Wielkopolskie (smjer Poznań) – vikend veze, f) Łódź – Kutno, g) Łódź – Kutno – granica vojvodstva Mazowieckie (smjer Płock), h) Łódź – Łowicz do granice vojvodstva Mazowieckie (smjer Varšava) – vikend veze, i) Łódź – Tomaszów Mazoecwiecki – Opznooc, j) Łódź – Tomaszów Mazowiecki – Opoczno do granice vojvodstva Świętokrzyskie (smjer Skarżysko-Kamienna), k) Łódź – Piotrków Trybunalski – Radomsko do granice Šleskog vojvodstva (smjer Częstochowa), (l) Łódź – Koluszki – Tomaszów Mazowiecki – Drzewica – Mazowieckie Voivodship border (smjer Radom), (m) Łódź – Tomaszów Mazowiecki – Spała, (n) Łódź – Zduńska Wola – Podędice – Wielkopolskie Voivodship border (smjer Koło), (o) Łódź – Zduńska Wola – Chorzew Siemkowice – Wieluń – Wieruszów – Wielkopolskie Voivodship border (smjer Kępno), (p) Łódź – Zduńska Wola – Chorzew Siemkowice – Biała Szlachecka – do Silesian Voivodship border (smjer Częstochowa), (q) Łódź – Piotrków Trybunalski – Bełchatów i Bełchatów – željeznička linija br. 131. U slučaju pruga koje prelaze granice vojvodstva (dalje od najbliže postaje u susjednom vojvodstvu, omogućujući transfere u svrhu daljnjeg putovanja ili tehničkog preokreta vlaka i povratnog prijevoza ili do postaje u susjednom vojvodstvu, smještene više od 30 km od vojvodske granice), pokretanje usluga prijevoza podliježe sklapanju odgovarajućih sporazuma ili dogovora s relevantnim vojvodstvima. Završni tijek prijevoza iz prethodne rečenice određuje se dogovorom između vojvodstva u Łódźu i drugih organizatora javnog prijevoza. Pridržana je za: vožnjom vlakova samo na kraćim dionicama prethodno navedenih komunikacijskih linija; vožnjom vlakova na trasama koje se sastoje od različitih komunikacijskih linija (ili njihovih dijelova) koje su prethodno navedene. Konačni odnosi vlakova na prethodno navedenim komunikacijskim prugama proizaći će iz tehničke izvedivosti pokretanja veza, među ostalim u vezi s radom koji trenutačno ili u budućnosti obavlja nadležni upravitelj željezničke infrastrukture ili operator putničkog kolodvora. Ova obavijest predstavlja obavijest iz članka 23. stavka 1. 1 Zakona o javnom prijevozu i čl. Uredba (EZ) br. 1370/2007 Europskog parlamenta i Vijeća od 23. listopada 2007. o uslugama javnog željezničkog i cestovnog prijevoza putnika i stavljanju izvan snage uredaba Vijeća (EEZ) br. 1191/69 i (EEZ) br. 1107/70. Pridržano je izmijeniti navedene informacije u skladu s člankom 23. stavkom. 5. i 6. Zakona o javnom prijevozu.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

60210000 - Usluge javnog prijevoza željeznicom

60200000 - Usluge željezničkog prijevoza

60112000 - Usluge javnog cestovnog prijevoza

60110000 - 60110000

60100000 - Usluge cestovnog prijevoza

Metoda dodjele
Nije dostupno
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.