Publications Office of the EU
Švedska-Stockholm: Streljivo - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Stockholm: Streljivo

  • Objavljeno
    23/05/2017
  • Rok
    16/06/2017
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Polismyndigheten
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE Sverige
Lokacija kupca
NUTS code: SE Sverige
Poslovni sektor (glavni CPV)
35330000 Streljivo
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
50,000,000.00 SEK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Upphandling av ammunition .223 Remington och .308 Winchester till polismyndigheter i Sverige, Norge och Danmark.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Polismyndigheten
Nacionalni registracijski broj: 933-A011.738/2017
Poštanska adresa: Box 12256
Mjesto: Stockholm
Oznaka NUTS-a: SE
Poštanski broj: 102 26
Zemlja: SWE
Osoba za kontakt: Kristina Rosén
Glavna adresa: www.polisen.se/Aktuellt/aktuella-Upphandlingar
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Kupci
Ansökningsinbjudan – Upphandling av Ammunition
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
50,000,000.00 SEK
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.