Publications Office of the EU
Italija-Cefalù: Razne medicinske naprave i proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Cefalù: Razne medicinske naprave i proizvodi

  • Dodijeljeno
    10/11/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Fondazione "Istituto G.Giglio di Cefalù"
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITG12 Palermo
Lokacija kupca
NUTS code: ITG12 Palermo
Poslovni sektor (glavni CPV)
33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
45,000.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Avviso pubblico ex art. 66 D.Lgs. n. 50/2016 e ss.mm.ii. per la verifica dell’effettiva sussistenza del presupposto dell’assenza di concorrenza per motivi tecnici con riferimento a consumabili per apparecchiatura cardiosmart da fornire in comodato d'uso gratuito.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
45,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Fondazione Istituto G.Giglio Cefalù
Poštanska adresa: C/da Pietrapollastra
Mjesto: cefalù
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.