Publications Office of the EU
Grčka-Sindos Thessalonikis: Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Grčka-Sindos Thessalonikis: Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)

  • Dodijeljeno
    19/09/2013
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,500.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,500.00 EUR
Referentni broj ponude
Αριθμός Διακήρυξης 13/2011
Opis

Προμήθεια επιστημονικού-ερευνητικού εξοπλισμού του Αλεξανδρείου ΤΕΙ Θεσσαλονίκης.
Είδος 11: Ηχόμετρο τύπου 1

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
2,500.00
Konačna ugovorena vrijednost
2,500.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Enco ΕΠΕ
Poštanska adresa: Αχ. Παράσχου 32
Mjesto: Αθήνα
Poštanski broj: 114 73
Zemlja: GRC
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.