Publications Office of the EU
ODRŽAVANJE PODRUČJA PARK ACENSEURS DE LA SAC BRENNUS - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

ODRŽAVANJE PODRUČJA PARK ACENSEURS DE LA SAC BRENNUS

  • Objavljeno
    24/10/2025
  • Rok
    03/11/2025
  • Otvaranje ponuda
    06/11/2025
  • Dodijeljeno
    17/12/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
PATRIMOINE SA LANGUEDOCIENNE
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Poslovni sektor (glavni CPV)
50750000 Usluge održavanja dizala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
318,764.22 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
5
Referentni broj ponude
ASCENSEURS BRENNUS
Opis

Organizacije, članice SAC BRENNUS-a, odlučile su osnovati konzorcij za pokretanje ugovora za održavanje odgovarajuće flote dizala. Članovi skupine su: - DOMITIA HABITAT OPH (11) - PATRIMOINE SA Languedocienne (31) - L'OPH de la Communauté d'Agglomération CASTRES-MAZAMET (81)

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/11/2025 14:00
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
CPV oznaka

50750000 - Usluge održavanja dizala

45000000 - Građevinski radovi

Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.