Publications Office of the EU
UK-Кентърбъри: Архитектурно проектиране - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Кентърбъри: Архитектурно проектиране

  • Dodijeljeno
    30/03/2012
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
71220000 Usluge projektiranja u arhitekturi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,032,360.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
IS/Templeman Library Design/1111
Opis

The University of Kent is seeking to appoint a Design Team for a c12 000 000 GBP project comprising an extension to the existing library and potentially a reconfiguration of existing library space.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,032,360.00
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Penoyre & Prasad
Poštanska adresa: 28-42 Banner Street
Mjesto: London
Poštanski broj: EC1Y 8QE
Zemlja: GBR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.