Publications Office of the EU
E-Santa Cruz de Tenerife: Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

E-Santa Cruz de Tenerife: Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти

  • Dodijeljeno
    29/11/2011
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES709 Tenerife
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
140,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
605,000.00 EUR
Referentni broj ponude
2 0814 2011 0170
Opis

Suministro de articulos productos alimenticios para proporcionar alimentacion al personal de las distintas UCO,S en la Isla de Tenerife.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
140,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
605,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Embutidos Tenerife SA
Poštanska adresa: Carretera las Cañadas KM. 4,7
Mjesto: La Esperanza-El Rosario
Poštanski broj: 38290
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.