Publications Office of the EU
Bugarska-Plovdiv: Kotlovi za centralno grijanje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Plovdiv: Kotlovi za centralno grijanje

  • Objavljeno
    07/11/2017
  • Dodijeljeno
    16/01/2020
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG421 Пловдив
Lokacija kupca
NUTS code: BG421 Пловдив
Poslovni sektor (glavni CPV)
44621220 Kotlovi za centralno grijanje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
7,725,614.74 BGN
Referentni broj ponude
282-TP-19-TG-Д-З
Opis

Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи, като се използва квалификационна система № С-17-TP-TE-Д-26 с предмет „Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи“.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Nacionalni registracijski broj: 115016602
Poštanska adresa: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
Mjesto: Пловдив
Oznaka NUTS-a: BG421
Poštanski broj: 4000
Zemlja: BGR
Osoba za kontakt: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Glavna adresa: www.evn.bg
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
7,725,614.74 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: „Роберт Бош“ ЕООД
Poštanska adresa: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
Mjesto: София
Poštanski broj: 1407
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.