Publications Office of the EU
HYDPY - Redoslijed za LOS 1 HydPy-L-Rhine: Modeliranje ravnoteže vode za cijelo slivno područje Rajne uz pomoć pilot-studija LARSIM-a iz glavnog ugovora „HydPy-RTC-RHEIN – Ravnoteža vode i modeliranje upravljanja Rajnom” - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

HYDPY - Redoslijed za LOS 1 HydPy-L-Rhine: Modeliranje ravnoteže vode za cijelo slivno područje Rajne uz pomoć pilot-studija LARSIM-a iz glavnog ugovora „HydPy-RTC-RHEIN – Ravnoteža vode i modeliranje upravljanja Rajnom”

  • Dodijeljeno
    21/08/2025
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Bundesanstalt für Gewässerkunde
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DEB11 Koblenz, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
0.01 EUR
Referentni broj ponude
5.02.02#00001#000824008M2/N1
Opis

Položaj Z1 Poboljšanje performansi modela kroz unutarnju prostornu paralelizaciju Položaj Z2 Daljnji razvoj algoritma za izvođenje protočne mreže unutar Njemačke Položaj Z3 Daljnji razvoj algoritma za izvođenje protočne mreže izvan Njemačke Položaj Z4 Poboljšanje dostupnosti podataka o švicarskim jezerima Položaj Z5 Pristup za implementaciju skladišnih jezera u modelu Položaj Z6 Sastanci projekta Položaj Z7 Izvješće o projektu

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Preis
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
0.01 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Björnsen Beratende Ingenieure GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Koblenz
Poštanski broj: 56070
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.