Publications Office of the EU
Francuska-La Garenne-Colombes: Usluge domova za odmor - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-La Garenne-Colombes: Usluge domova za odmor

  • Objavljeno
    28/07/2021
  • Rok
    28/09/2021
  • Dodijeljeno
    30/11/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ville de La Garenne-Colombes
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Lokacija kupca
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Poslovni sektor (glavni CPV)
55242000 Usluge domova za odmor
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
89,850.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
2021-022
Opis

séjours d'été pour les enfants et adolescents garennois

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=795320&orgAcronyme=d6n
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.