Publications Office of the EU
Francuska-Metz: Usluge kampanje oglašavanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Metz: Usluge kampanje oglašavanja

  • Dodijeljeno
    09/06/2017
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Conseil général de la Moselle
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: FRF33 Moselle
Poslovni sektor (glavni CPV)
79341400 Usluge kampanje oglašavanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,546,750.00 EUR
Referentni broj ponude
17S0076
Opis

Achat d'espaces de communication et de billetterie auprès du Football Club de Metz.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,546,750.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: FC Metz
Poštanska adresa: 3 allée Saint-Symphorien, BP 40292
Mjesto: Metz
Poštanski broj: 57006
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.